Extra informatie
| Model | Vrijstaand |
|---|---|
| Vuurzicht | Tweezijdig |
| Vorm | Vierkante Vorm |
| Merk | Dik Geurts |
| Hoogte vuuropening | 38 cm |
| Breedte vuuropening | 44 cm |
| Diepte vuuropening | 34,5 cm |
| Diameter rookgas kanaal | 150 mm |
| Rendement | 78 % |
| Hoogte kachel | 51 cm |
| Breedte kachel | 50,5 cm |
| Diepte kachel | 41 cm |









Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.