Extra informatie
| Model | Inbouw, Inzet |
|---|---|
| Vuurzicht | Driezijdig |
| Vorm | Horizontale Vorm |
| Stook vermogen | 4,0 – 9,0 kW |
| Merk | Dik Geurts |
| Diameter rookgas kanaal | 150 mm |
| Rendement | 88 % |
| Hoogte kachel | 49,5 cm |
| Breedte kachel | 66,2 cm |
| Diepte kachel | 38 cm |







Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.