Extra informatie
| Model | Inbouw, Inzet |
|---|---|
| Vuurzicht | Tunnel |
| Vorm | Horizontale Vorm |
| Stook vermogen | 12 kW |
| Merk | Dik Geurts |
| Hoogte vuuropening | 46 cm |
| Breedte vuuropening | 56 cm |
| Diepte vuuropening | 55 cm |
| Diameter rookgas kanaal | 180 mm |
| Rendement | 83 % |
| Hoogte kachel | 66 cm |
| Breedte kachel | 76 cm |
| Diepte kachel | 55 cm |











Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.