| Stook vermogen | 10 kW |
|---|---|
| Model | Vrijstaand |
| Vuurzicht | Frontaal |
| Vorm | Vierkante Vorm |
| Merk | Dik Geurts |
| Diameter rookgas kanaal | 150 mm |
| Rendement | 82 % |
| Hoogte kachel | 100 cm |
| Breedte kachel | 65 cm |
| Diepte kachel | 46,8 cm |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.