Extra informatie
| Stook vermogen | 11 kW |
|---|---|
| Model | Inbouw, Inzet |
| Vuurzicht | Frontaal |
| Vorm | Horizontale Vorm |
| Merk | Dik Geurts |
| Diameter rookgas kanaal | 180 mm |
| Rendement | 78 % |
| Hoogte kachel | 63,7 cm |
| Breedte kachel | 106 cm |
| Diepte kachel | 39,6 cm |
| Kies u kader | Kader Classic Line 3S, Kader Classic Line 4S, Kader Modern Line, Kader Slim Line, Kaderloos (inbouwkader) |







Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.