Download hier de technische tekening
Extra informatie
| Stook vermogen | 8 kW |
|---|---|
| Model | Inbouw |
| Vuurzicht | Frontaal |
| Vorm | Horizontale Vorm |
| Merk | Kal-Fire |
| Hoogte vuuropening | 40.6 cm |
| Breedte vuuropening | 101 cm |
| Diepte vuuropening | 40.1 cm |
| Diameter rookgas kanaal | 150 mm |
| Rendement | 82 % |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.






Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.