Extra informatie
| Stook vermogen | 8 kW |
|---|---|
| Model | Vrijstaand |
| Vuurzicht | Frontaal |
| Vorm | Ronde Vorm |
| Diameter rookgas kanaal | 150 mm |
| Hoogte kachel | 120 |
| Breedte kachel | 48 |
| Diepte kachel | 48 |
| Rendement | 81 % |
| Merk | Olympia |
| Stook vermogen | 8 kW |
|---|---|
| Model | Vrijstaand |
| Vuurzicht | Frontaal |
| Vorm | Ronde Vorm |
| Diameter rookgas kanaal | 150 mm |
| Hoogte kachel | 120 |
| Breedte kachel | 48 |
| Diepte kachel | 48 |
| Rendement | 81 % |
| Merk | Olympia |
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Chris de Bruine –
Je ziet de vlammen mooi door het hoge glas echt een mooi schouwspel! De haard is ook nog eens draaibaar waardoor je altijd in een goede hoek naar de vlammen kan kijken… Echt een mooi stukje interieur!