Extra informatie
| Stook vermogen | 4 kW |
|---|---|
| Merk | Spartherm |
| Model | Vrijstaand |
| Vuurzicht | Tweezijdig |
| Vorm | Vierkante Vorm |
| Diameter rookgas kanaal | 150 mm |
| Rendement | 84 % |
| Hoogte vuuropening | 48 cm |
| Breedte vuuropening | 50 cm |
| Diepte vuuropening | 50 cm |






Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.